74 / 100

Op. Dr. Tayfun Demirel

IMG 8696

Op. Dr. Tayfun Demirel

KBB Uzmanı

Marmara Üniversite’si Tıp Fakültesi mezunuyum. 2000-2005 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Ana Bilim Dalı alanında ihtisasımı tamamladım. Sırayla Çapa Hastanesi, İstanbul Medipol Hastanesi ve Hisar Intercontinental Hospital’da uzun yıllar boyunca çalıştım. Özellikle Kepçe Kulak Ameliyatı, Rinoplasti, Baş ve Boyun Cerrahisi, Gırtlak Kanseri, Geniz Eti ve Bademcik hastalıkları öncelikli ve sık olarak uyguladığım tedaviler arasında.

Eylül 2020’den beri  özel muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Eğitim:

Sertifikalar

Ödüller

Hasta Görüşleri

Değerli hastalarımın tedavi öncesi ve sonrası süreçler hakkındaki yorumları...

tayfun demirel png web sitesi 4

Dr. Demirel işinde çok profesyonel.İki yıl önce bana Rinoplasti ameliyatı yaptı ve çok mutluyum. Her zaman sorularıma cevap veriyor.Onu seçtiğim için çok mutluyum.Tavsiye ederim!!!

Niyazi Talha Pekçiçek

Doktor Tayfun Bey, tüm süreçlerde o kadar ilgili ve güler yüzlüydü ki her zaman bana güven verdi. Tedavim boyunca hiçbir sorun yaşamadım. Sayesinde sağlığıma kavuştum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Zeynep Elveren

Tayfun Beye rinoplasti yaptırdım. 3 sene oldu. Burnum hala operasyondan sonraki gibi sağlam ve şahane bir şekli var. Yeni burnumdan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum ve Tayfun Bey yüzüme en çok yakışacak olan şekli verdi. Çok çok çok teşekkür ederim.

Ekin Tanışan

Tayfun Beye burun ameliyatı yaptırdım. Aynı zamanda nefes problemim de vardı. Kendisi önce bu sorunu gidermemiz gerektiğini söyledi. Ameliyatta hem burnumu yaptı hem de nefes sorunumu düzeltti. Sayesinde artık sağlıklı ve çok daha yakışıklıyım. Herkese tavsiye ederim.

Ümit Yerli

Randevu Hattı

Op. Dr. Tayfun Demirel'in sağlık sorununuzu anlaması ve sizin için en uygun tedaviye karar vermesi için kendisinden randevu alın.

Whatsapp Destek Hattı

WhatsApp destek hattımız 7/24 soru ve sorunlarınız için aktif bir şekilde çalışmaktadır.

+90 541 402 37 26

Randevu veya sorularınız için yukarıdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

Tedavi ve operasyon süreçleri hakkında bilgi almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçin.