Rinoplasti (Burun estetiği)

Rinoplasti

Burun estetiği (rinoplasti) nedir?

Burun estetiği ideal nefes alma fonksiyonu olan, yüzün tamamına ve kişiyle uyumlu bir burun oluşturmak için gerçekleştirilen estetik bir operasyondur. Burnun en önemli görevi solunum fonksiyonudur. Op. Dr. Tayfun Demirel’in burun estetiği operasyonunda öncelikli amacı, burnun nefes alma fonksiyonun en iyi şekilde korunması ve iyileştirilmesidir. Kendisi aynı zamanda KBB uzmanı olduğu için burnunuza en iyi estetik şeklini verirken aynı zamanda nefes sağlığınızı da koruyacak önlemler alır. Bu sayede hem yüzünüze en uygun burun görünümüne sahip olurken aynı zamanda rahat nefes alma konforunuzdan ödün vermemiş olursunuz.

Burun estetiği (rinoplasti) kimlere uygulanır?

Genel olarak görsel anlamda burun şeklini beğenmeyen 18 yaşından büyük tüm sağlıklı bireylere estetik burun ameliyatı yapılabilmektedir.

Burnun kemerli olması, uzun olması, burun ucunun düşük olması, burun deliklerinin büyüklüğü veya asimetri gibi şikayetlerden dolayı bu operasyona ihtiyaç duyulmaktadır. Rinoplasti ile burun boyutunuz artırılabilir, azaltılabilir, büyük burun delikleri küçültülebilir, burun ucunun şekli değiştirilebilir, burnun alın ve dudak ile yaptığı açılar düzeltilebilir. Op. Dr. Tayfun Demirel, operasyon esnasında nefes probleminize neden olan kıkırdak ve kemik eğriliklerini de başarılı ve sorunsuz bir şekilde düzeltir. Bunun dışında çeşitli kazası, çarpma gibi çeşitli travmalara bağlı olarak gelişen şekil bozukluğunu düzeltmek amacıyla da bu operasyon gerçekleştirilebilir.

Burun estetiğinde neden Dr. Tayfun Demirel’i tercih etmeliyim?

Op. Dr. Tayfun Demirel, KBB ve Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında 15 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin en iyi cerrahlarından birisidir. Şimdiye dek sayısız başarılı estetik ve KBB operasyonları gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bununla birlikte burun estetiği operasyonu yaptırırken aynı zamanda burun sağlığınızı da korumanız gerekir. Alanında deneyimli bir KBB uzmanı tarafından yapılan estetik operasyonlarında hastanın nefes alma sorunu da öncelikli olarak giderilir. Bu sayede, estetik bir buruna sahip olurken aynı zamanda sağlıklı bir şekilde rahat nefes almaya devam edersiniz.

Bunun yanı sıra Op. Dr. Demirel’in anlaşmalı olduğu özel ve konforlu hastanelerde operasyonunuzu gerçekleştirme fırsatı yakalarsınız. Alanında deneyimli bir doktor, tam teşekküllü özel bir hastane ve son teknoloji teknikler…

Süreçler hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurarak Op. Dr. Tayfun Demirel ile iletişime geçebilirsiniz.

Rinoplasti (Burun estetiği)

Doktorunuzla Tanışın

TAKİP EDİN
OYLAMA
5/5

Randevu Hattı

Op. Dr. Tayfun Demirel'in sağlık sorununuzu anlaması ve sizin için en uygun tedaviye karar vermesi için kendisinden randevu alın.

Whatsapp Destek Hattı

WhatsApp destek hattımız 7/24 soru ve sorunlarınız için aktif bir şekilde çalışmaktadır.

+90 541 402 37 26

Randevu veya sorularınız için yukarıdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

Tedavi ve operasyon süreçleri hakkında bilgi almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçin. 

Başlat
1
Scan the code
Merhaba,
Size yardımcı olabilir miyiz?